O firmie

Usługi turystyczne Lniana Chata Adam Antas

ul.Sądecka 17   

58-407 Chełmsko Śląskie

     ...jest to firma rodzinna istniejąca od 2008 r.

Głównym naszym produktem są wyroby lniane i bawełniane:obrusy, serwety, ściereczki i fartuchy kuchenne, torby, worki i woreczki, dywaniki,sukienki, koszule lniane, wyroby drewniane i porcelanowe. W sklepie stacjonarnym posiadamy również pamiątki z naszej miejscowości, jak również serwujemy tradycyjne, regionalne ciasto "Bomba apostołów".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podaj tutaj dokładną nazwę swojej firmy i opisz szerzej charakter prowadzonego przez ciebie sklepu, a jeśli posiadasz jakieś wyróżnienia - umieść graficzne symbole certyfikatów oraz przyznanych odznaczeń. 

W przypadku jeżeli o twoim sklepie pisały media - koniecznie udostępnij tutaj linki lub fragmenty artykułów na jego temat. Możesz również wykorzystać opinie klientów. 

Sugerujemy też, byś napisał kilka zdań o historii twojego sklepu i firmy. Jak to się wszystko zaczęło? Co cię skłoniło do rozpoczęcia sprzedaży online? Pochwal się wszystkimi dotychczasowymi sukcesami – przeprowadzonymi kampaniami, nowymi rozwiązaniami wprowadzonymi w sklepie itd. Zaciekaw klienta swoją historią.

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl